The Vampire Diares

9. ledna 2014 v 14:04 | K.
Hlavní děj seriálu se odehrává v městečku Mystic Falls, které je pověstné pro svou velmi záhadnou minulost plných nadpřirozených bytostí. Seriál začíná příchodem upíra Stefana Salvatore zpátky do svého rodného města, kde se po několika desítek let vrací. Postupně potká mladou a krásnou studentku Elenu Gilbert, která má úplně totožný vzhled jako Stefanova bývalá přítelkyně - upírka Katherine Pierce. Katherine je velmi stará upírka, kterou Stefan potkal a poté se zamiloval. Katherine ho taky proměnila v upíra, společně s jeho bratrem Damonem.

Elena je 17ti letá dívka, která ztratila oba rodiče při autonehodě na místním mostě. Elena a její mladší bratr Jeremy se s tím těžce vyrovnávají, Jeremy to nese ještě hůře. V tom ale nejsou sami, pomáhá jim taky jejich teta Jenna. Stefan, který si myslí že Elena je Katherine nastupuje do místní střední školy za účelem se seznámit s Elenou, postupně zjišťuje že Elena je úplně obyčejná dívka. Vše Stefanovi vychází až dokud do města nezavítá i jeho starší ''zlý'' bratr Damon Salvatore. Damon se vrací do města dělat Stefanovi a jeho lásce potíže. Postupem času i Damona uchvátí Elenina podobnost s Katherine. Bohužel, minulost se opakuje a i Damon se zamiluje do Eleny.. začne se rozvíjet velmi napjatý milostný trojúhelník a to není jen to co brání hlavním postavám ve šťastném konci..
The Vampire Diares je můj oblíbený seriál už jen kvůli oblíbeným krvelačným potvůrkám - UPÍŘI.
Hlavní postavy:
Elena Gilbert - Nina Dobrev
Damon Salvatore - Ian Somerhalder
Stefan Salvatore - Paul Wesley
a další.
Mojí velmi oblíbenou postavou je Niklaus Mikaelson. Je to záporná postava, která dělá hlavním hrdinům ze života peklo, ale zároveň jim i pomáhá.
Jsem zastánce teamu Delena a Klaroline :)
Tady moje nejoblíbenější video:
Doporučuji zhlédnout. :)
To je vše. Pokud se chcete dozvědět víc zavítejte na tento blog: http://in-mysticfalls.blog.cz
Pokud chcete ZDE najdete pár obrázků DELENY :))
S pozdravem K.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama